Návrh a realizace sítí

Strukturované kabeláže

Jedním z pilířů naší společnosti je budování strukturovaných kabeláží. Obrátíte-li se na nás, provedeme Vás od základních konzultací, přes vytvoření projektové dokumentace, fyzické vybudování sítě a její proměření až po její správu. Výběr kvalitního partnera s rozsáhlými zkušenostmi a referencemi je důležitým krokem pro optimální fungování počítačové sítě. Je si třeba uvědomit, že základní struktura/páteř sítě by Vám měla sloužit bez problémů a bez větších upgradů desítky let, proto je tolik důležitá zkušenost při návrhu topologie sítě, použití spolehlivých aktivních i pasivních prvků sítě, tak i příslušné normy pro kabeláž. Strukturovanou kabeláž Vám vytvoříme na klíč, v prvotřídní kvalitě se zárukou až 20 let. Nezáleží, zda po nás budete chtít propojit několik kanceláří, nebo rozsáhlou síť s několika tisíci zásuvkami, vždy garantujeme maximální nasazení našich zaměstnanců.

Naše společnost provádí instalace stíněných i nestíněných metalických/optických kabelážních systémů strukturované kabeláže v běžných používaných normách Cat5e, Cat6, Cat7. Využíváme zejména kabelážních systému Solarix, Belden, Panduit, RiT, vždy s ohledem na individuální aplikaci u zákazníka. Samozřejmostí je proměření parametrů sítě a předání měřícího protokolu.

Optické sítě

Nabízíme komplexní zajištění všech činností související s výstavbou optických tras a sítí, např pro datová centra a pojítka mezi budovami. Optické trasy realizujeme multimodem 62,5/125mm nebo 50/125mm pro páteřní trasy na vzdálenost maximálně 2000m, singlemodem 9/125mm při trase delší než 2000 metrů, a to vše dle typu uložení s kabely pro vnitřní či venkovní užití, s možností uložení do země včetně zajištění výkopových prací, či s uložením v závěsu nebo ve žlabu.

Aktivní prvky

Dodáváme a implementujeme aktivní prvky nejčastěji firem Cisco, D-Link, TP-Link, 3Com, Juniper. Naše dodávky činíme na základě analýz k optimálnímu uspokojení potřeb zákazníka pro spolehlivý provoz počítačové sítě s vyložením pouze nezbytně nutných finančních prostředků.

Bezdrátové spoje

Při potřebě rychlé výstavby komunikačních sítí v náročném prostředí či v městské zástavbě, případně při nemožnosti získání povolení pro překopání komunikace či vytvoření závěsu nasazujeme bezdrátové přenosové technologie. Jedná se zejména o laserová a mikrovlnná pojítka, případně bezdrátové spoje v bezlicenčním pásmu 2,4 nebo 5 GHz

Pro nezávaznou konzultační schůzku ohledně možnosti vytvoření datové sítě neváhete kontaktovat náš zkušený tým odborníků, úvodní konzultace a návštěvy u Vás jsou zdarma.