Servis výpočetní techniky


Stavba počítače na míru:

Také už Vás nebaví vydávat velké peníze za něco, co stejně neodpovídá Vašim představám? U nás nemusíte! Na prvním místě jste pro nás vždy Vy, proto i počítačová sestava bude připravena přímo Vám na míru v případě, že si nevyberete z klasické nabídky. Sestavíme pro Vás vysoce kvalitní, tichou a unikátní sestavu z komponentů od předních světových výrobců a dodavatelů. Sestava bude nakonfigurována dle Vašeho přání nebo dle našich nejlepších zkušeností. A věřte, že mnohdy se budete divit, kolik se Vám podaří na optimalizaci sestavy ušetřit. Záleží totiž jen na Vás, kolik budete chtít do počítače investovat a jaké budete mít požadavky. My je vždy a rádi splníme.

Instalace SW a periferií, HW upgrady a nastavení:

Pokud Vás již také omrzeli dlouhé hodiny strávené instalací, reinstalací, nastavováním a vším, co jen zabírá čas a ne vždy se plně vydaří, není nic jednoduššího než si na to někoho zavolat. A to někoho, kdo si s tím v okamžiku poradí a do nejmenšího detailu Vám připraví vše, abyste mohli spokojeně usednout a vše fungovalo jak má. Ať už budete potřebovat úpravu celého hardware, či jen nainstalovat program, rádi pomůžeme.

Reinstalace operačního systému:

Všímáte si, jak se Vám stále víc a víc zpomaluje počítač? Není třeba zoufat a ihned se poohlížet po novějším. Mnohdy stačí zbavit se „zaplácaného“ Windowsu, Linuxu a mnoha dalších a jejich přebytečných systémových stop po odinstalovaných programech. Nabízíme Vám kompletní reinstalaci Vašeho operačního systému a jeho optimalizaci pro Vámi požadovanou činnost, abychom co nejvíce usnadnili Vaši práci a zrychlili Váš počítač. A samozřejmě mimo to i rádi zanalyzujeme výkonnost Vašeho počítače, abychom byli schopni poradit nejideálnější konfiguraci, pokud byste rádi přešli například na modernější verzi operačního systému.

Servis a čištění tiskáren, počítačů a NB:

Provádíme servis osobních počítačů, notebooků a tiskáren, a to jak ve firmách, tak i u Vás doma. A ve většině případů můžeme zaručit, že díky mnohaletým zkušenostem odhalíme problém přímo u Vás, na místě jej začneme i řešit a za chvíli máte po starostech.

Čištění můžeme rozdělit na dvě skupiny. Samozřejmě Vám rádi nabídneme obě. Protože pravidelnou údržbou můžete předejít mnohým větším problémům, doporučujeme následující:

  • upřednostněte zkušeného technika před volně stáhnutelnými čistícími programy. Mnohdy tento nekvalitní software nadělal více škody než užitku, proto budete-li potřebovat vyčistit techniku zevnitř, zvolte kupodivu i zde osobní, lidský přístup…
  • …a čištění klasické, tedy klasických nečistot, prachu. I zde si Vaše technika zaslouží náležité péče a pravidelné údržby. Ventilátory ochlazující zahřívající se komponenty jsou velmi citlivé na prach, který je třeba pravidelně odstraňovat. Rádi Vás zbavíme veškerých nečistot a Váš počítač bude opět jako nový. Pro běžný kancelářský provoz doporučujeme minimálně čtvrtletní údržbu, v zhoršených podmínkách jsou vhodné pravidelné měsíční profylaktické údržby.

Wi-fi:

Naši klienti zůstali mnohdy velmi mile překvapeni, když viděli, jak málo stačí k usnadnění práce s internetem. Dost už složitého přenášení notebooků s kabely, zamotávání se do nich a závislosti na špatně držících koncovkách kabelů. Stačí nás jen kontaktovat a vše pro Vás nastavíme tak, abyste mohli dát kabelům sbohem a WIFI se pro Vás stalo ideálním pomocníkem. A věřte, že to pro Vás dokážeme udělat, ať už jste připojeni jakkoli.